itališki namų kvapai

Euthalia Fragrances itališki namų kvapai „Genova” ad hoc buvo sukurti kompanijos gimtajam miestui ir padovanoti Genujos savivaldybei kartu su specialiai dedikuotu prekiniu ženklu „Superb”. Genuja yra pirmas ir vienintelis pasaulyje miestas, turintis tokį kvapų logotipą, tapusį tikra miesto ikona.

Itališki namų kvapai iš Genujos

„Genova” namų kvapas yra itin rafinuotas. Jį sudaro baziliko, simbolizuojančio Genują visame pasaulyje, nata, papildyta Ligūrijos Rivjerai būdingų aromatinių žolelių mišiniu bei prieskoniniu pagrindo, primenančiu „Genova The Superb” aromatą. Viskas dvelkia ir perduoda senovinės jūrų respublikos didybę ir primena Ganują buvus prekybos ir vandenų karaliene.

„Genova” kvapas pirmą kartą buvo pristatytas didžiausio ir įspūdingiausio Europos senamiesčio slaptose ir jaukiose gatvelėse bei rūmų meniu erdvėse, kur 2019 m. vyko pirmas tokio pobūdžio renginys pasaulyje – „Genujos kvapas – pirmasis pasaulyje kvepiantis miestas”.

Oficialus Genujos miesto kvapas

Daugiau nei dviejų kilometrų ilgio kvapų maršrutas, apimantis vienuolika gatvių, pažymėtas daugiau nei dviem šimtais 2,5 litro talpos magnum lazdelių kvapo „Genova” skleidėjų: daugiau nei penki šimtai litrų kvepalų, kurie tiesiogine prasme užplūdo „The Superb” senamiestį, sukurdami autentiškai kvepiančius bulvarus ir suteikdami gyvybę unikaliam, išskirtiniam, dar nematytam reginiui. Išties pirmas kartas pasaulio kvapų industrijos istorijoje.

„Šiame projekte slypi visas Genoa grožis: mūsų krašto kvapas dvelkia kartu su senamiesčio didybe ir trijų jaunų verslininkų įkvėpimo blyksniu, kurie, įgyvendindami šią stulbinančią idėją, įrodė, kad jų miestas yra jų pačių širdis.” Šiais žodžiais Genujos meras Marco Bucci komentavo renginį, kuris sugebėjo įsilieti į milijonų žmonių, atvykusių iš viso pasaulio, širdis.

Kvapas, kaip urbanistinio įvaizdžio dalis

Iniciatyvos metu namams ir verslo erdvėms skirti kvepalai „Genova” buvo neabejotinas ir pagrindinis akcentas visose svarbiausiuose miesto objektuose: nuo Maritime Station ar Kristoforo Kolumbo Genujos oro uosto, kur iki šiol jie pasitinka kiekvieną, atvykusį ir įžengusį į Genujos miestą.

Be to, nuo 2019 m. „Genova” namų kvapas tapo oficialiu Genujos tarptautinės laivų parodos kvapu ir nuo to laiko yra vienas iš svarbiausio tarptautinio renginio, vykstančio Genujoje, vėliavnešių bei simbolių.

Raskite įvairiomis geografinėmis Italijos vietovėmis alsuojančius ir prisminimus kuriančius Euthalia Fragrances kvapus: Euthalia namų kvapai. 

Daugiau apie Euthalia Fragrancies: www.euthaliafragrances.com

itališki namų kvapai

Apie autorių: Ana

elito.lt įkūrėja. Patalynės ir aksesuarų parduotuvė "elitO” siūlo, kokybišką patalynės, pagalvių, antklodžių, pledų, veliūrinių chalatų, aukščiausios kokybės rankšluosčių, žvakių, žvakidžių, nuotraukų rėmelių, sieninių laikrodžių asortimentą. Nepakartojami akcentai jūsų miegamajam. elitO fizinės parduotuvės taip veikia: PC Mega, Islandijos pl. 32, Kaunas PC Molas, K. Baršausko g. 66A, Kaunas

Leave A Comment

Kiti straipsniai

Akcijos ir produktai su nuolaida

Kiti populiarūs produktai