unikalūs namų kvapai

Unikalūs namų kvapai viešbučiams, biurų erdvėms, įstaigoms iš Patrick’o Douenat dirbtuvių. Kvepalų kūrėjas ir verslininkas Patrick’as Douenat gimė Trinidade ir Tobage, ir šiuo metu yra 60-ies metų amžiaus sėkmės lydimas savo srities verslininkas. Kosmetikos, odos priežiūros priemones bei namų kvapus kuria jau daugiau kaip 30 metų.Unikalūs namų kvapai iš Italijos

Per daugybę kelionių po Italiją, jį sujaudino nuostabūs šios šalies kraštovaizdžiai ir ypač įvairūs aromatai, kuriuos jis patyrė lankydamasis po skirtingus miestus ir pakrantėse įsikūrusius kurortus. Galiausiai jis apsigyveno Italijoje, kur rado dvi didžiąsias savo gyvenimo meiles: žmoną (su kuria susituokęs jau daugiau kaip 30 metų) ir meilę išskirtiniams kvepalams.

Milaną savo „namų baze” jis pasirinko iš dalies todėl, kad šį miestą laiko prabangos prekių pasaulio epicentru. Būtent čia jis išvystė savo aistrą kvepalams (iš pradžių namų kvapams ir kvapiosioms žvakėms), kuriems suteikė pavadinimą Ladenac Milano (Ladenac yra ispaniško žvakės žodžio Candela naujadaras, o Milanas – todėl, kad miestas jam buvo tapęs mados ir stiliaus sostine bei jaukių namų vieta).

Ladenac ir Patrick Douenat

Patrick’as tiki, kad kiekvienas žmogus atsikelia laimingas tuomet, kai jo namai maloniai kvepia. Jis dirbo su BVLGARI, Shiseido ir sukūrė žvakių prekės ženklą Cyre Trudon. 2011 m. jam pasitaikė galimybė perimti kvepalų gamyklą „Vila Hermanos” netoli Valensijos (Ispanija). Kompanija neveikė gerai ir beveik kabojo ant išlikimo ribos. Jis persikėlė į Ispaniją, nusipirko įmonę, ją pertvarkė ir nuo to laiko pavertė ją labai sėkmingai veikiančia kompanija, kurioje dirba 44 darbuotojai ir kuri pasiekė puikių veiklos rezultatų. Šiai įmonei jis vadovauja kartu su žmona Manuela.

Ladenac filosofija

2021 m. jis sukūrė savo pirmąją kvepalų – kūno kvapų – kolekciją ir 2022 m. kovo mėn. pristatė ją Paryžiaus mugėje (Maison d’Objet). Prabangią nišinę 7 kvepalų (3 moteriškų ir 4 unisex) kolekciją pavadinimu „Ladenac Milano”. Kiekvienas iš šių nepaprastų kvepalų, kuriuose kvapų koncentracija viršija 21 %, yra unikalus kūrinys. Kiekvieni kvepalai sukurti pagal unikalią kompoziciją, naudojant geriausias ir daugiausia natūralias žaliavas. Patrick’as į kiekvienus kvepalus žiūri kaip į unikalų – meno kūrinį, o kadangi skirtingų žaliavų kainos skiriasi, kiekvienų kvepalų vertė skaičiuojama atskirai.

Unikalūs „Ladenac Milano” kvepalai siūlomi išskirtinai pasirinktose prekybos vietose. Kvapiųjų žvakių ir namų kvepalų prekiniai ženklai yra atskirti nuo kvepalų kūnui, tačiau kiekviena produkcijos rūšis atranda vis daugiau gerbėjų visame pasaulyje.

Sukurti jaukią ir įsimintiną namų, viešbučių, biurų erdvių ar kitų įstaigų atmosforą jums padės Ladenac kvapai. Išsirinkite mūsų parduotuvėje: Ladenac namų kvapai. 

Daugiau apie Ladenac Milano: www.ladenac.com

Apie autorių: Ana

elito.lt įkūrėja. Patalynės ir aksesuarų parduotuvė "elitO” siūlo, kokybišką patalynės, pagalvių, antklodžių, pledų, veliūrinių chalatų, aukščiausios kokybės rankšluosčių, žvakių, žvakidžių, nuotraukų rėmelių, sieninių laikrodžių asortimentą. Nepakartojami akcentai jūsų miegamajam. elitO fizinės parduotuvės taip veikia: PC Mega, Islandijos pl. 32, Kaunas PC Molas, K. Baršausko g. 66A, Kaunas

Leave A Comment

Kiti straipsniai