kas yra satinas

Kas yra satinas? Satinas yra audinys, kuris pasižymi ypatingu blizgesiu ir lygumu. Jo paviršius atrodo švelnus ir šiek tiek blizgus dėl specifinio audimo būdo. Satino gamyboje naudojami įvairūs siūlai, įskaitant šilką, nailoną, poliesterį ir kitus sintetinius pluoštus.

Satinas patalynei, prabangiems drabužiams, užuolaidoms, lovatiesiems

Satinas tai ne audinio rušis. Tiksliau būtų sakyti, kad tai audimo būdas. Satinas yra audžiamas naudojant vadinamąjį atlasinį audimo būdą, kurio metu vienas siūlas yra vedamas per keletą kitų priešinga kryptimi einančių siūlų, o tai suteikia audiniui būdingą blizgesį. Satino audinys gali būti tiek plonas ir lengvas, tiek storesnis ir tvirtesnis, priklausomai nuo naudojamų siūlų storio ir audimo tankumo.

Dėl savo elegantiškos išvaizdos ir malonumo liečiantis prie kūno, satinas dažnai naudojamas prabangių drabužių, vakarinių suknelių, apatinių drabužių, taip pat užuolaidų ir lovatiesių gamyboje. Satino audinys yra minkštas, tačiau jis gali būti gana jautrus įbrėžimams ir dėmėms, todėl reikia atidžiai rūpintis šiuo audiniu.

Satino privalumai

Satinas turi keletą kitų svarbių savybių, kurios lemia jo populiarumą ir naudojimo įvairovę:

1. Drapiruotė

Satino audinys puikiai drapiruojasi, o tai reiškia, kad jis gražiai krenta ir formuoja švelnias klostes. Dėl šios savybės jis yra labai mėgstamas siuvant įvairias drabužių dalis, ar tam tikrus drabužių modelius, ypač sukneles ir sijonus.

2. Termoreguliacija

Natūralus šilko satinas yra kvėpuojantis ir gali padėti išlaikyti nuolatinę komfortišką temperatūrą. Ši savybė yra ypač vertinama apatinių drabužių ir patalynės gamyboje.

3. Jautrumas priežiūrai

Satinas gali būti gana jautrus vandeniui ir chemikalams, todėl būtina atidžiai skaityti priežiūros nurodymus. Dauguma satino audinių reikalauja švelnaus elgesio skalbiant arba rekomendacijos valyti tik sausuoju būdu.

4. Ilgalaikis blizgesys

Vienas iš satino privalumų yra jo ilgalaikis blizgesys ir spindesys, kuris išlieka net ir po daugelio plovimų, ypač jei audinys tinkamai prižiūrimas.

5. Lygumas ir švelnumas

Satinas yra žinomas dėl savo lygaus paviršiaus, kuris ne tik atrodo prabangiai, bet ir yra švelnus ir ypač malonus odai. Tai daro jį populiariu pasirinkimu gaminant patalynę, ypač pagalvėlių užvalkalus, kadangi mažiau erzina ir yra pažeidus jautresnei odai ar plaukams.

6. Įvairovė

Satinas gaminamas iš įvairių medžiagų, įskaitant šilką, poliesterį, ir acetatą, o tai reiškia, kad yra daug įvairių satino rūšių, kiekviena su savo unikaliomis savybėmis ir kaina.

7. Prabanga ir estetika

Dėl savo blizgaus paviršiaus ir prabangios išvaizdos, satinas dažnai naudojamas aukštos kokybės ir prabangių prekių gamyboje, įskaitant madingus drabužius, aksesuarus ir namų dekoro elementus.

Visos šios savybės lemia satino populiarumą įvairiose srityse, nuo mados iki namų dekoro.

Skaitykite kitus straipsnius temoje: Patarimai.

elito.lt atstovauja šiuos vienus geriausių pasaulyje satininių patalynės užvalkalų gamintojus: Vandyck, Cipi ItalyIšsirinkite:

kas yra satinas

Apie autorių: Ana

elito.lt įkūrėja. Patalynės ir aksesuarų parduotuvė "elitO” siūlo, kokybišką patalynės, pagalvių, antklodžių, pledų, veliūrinių chalatų, aukščiausios kokybės rankšluosčių, žvakių, žvakidžių, nuotraukų rėmelių, sieninių laikrodžių asortimentą. Nepakartojami akcentai jūsų miegamajam. elitO fizinės parduotuvės taip veikia: PC Mega, Islandijos pl. 32, Kaunas PC Molas, K. Baršausko g. 66A, Kaunas

Leave A Comment

Kiti straipsniai

Akcijos ir produktai su nuolaida

Kiti populiarūs produktai