Pūkinės pagalvės iš Italijos

Pūkinės pagalvės iš Italijos, kur jas gamina kompanija Cinelli Piume e Piumini. Meistrystės tradicija puoselėjama nuo 1964 m. Tai viena iš nedaugelio šios šalies įmonių, kurios gaminius gamina pasikliaudamos vien savo jėgomis: šią politiką leidžia įgyvendinti per keturiasdešimt veiklos metų sukaupta patirtis, taip pat kasdienis noras visuomet pirmenybę teikti profesionalumui.Ypatingieji: plunksnos ir pūkai

Jau per pirmuosius dešimtmečius nuo įkūrimo bendrovė sugebėjo išsikovoti absoliučią lyderystę ne tik plunksnų apdirbimo, bet ir plunksnų bei pūkų gaminių srityje. Beveik iš karto buvo pradėti gaminti visiškai išbaigti gaminiai: iš pradžių pagalvėlės, svetainės sėdynės ir atlošai, o paskui ir bendrovės flagmanas – miegamojo kambariui ir lovoms skirta linija. Buvo eksperimentuojama ir kituose produktų sektoriuose, vėliau tapusiuose sėkmingu verslu: pavyzdžiui, septintajame dešimtmetyje pradėta gaminti pirmuosius specializuotus darbui ir užduotims skirtus drabužius iš antklodžių. Juos, be kita ko, išbandė pirmoji Italijos ekspedicija į Antarktidą (šalčiausią vietą Žemėje, kur temperatūra siekia 40° ir net 60°!). Daugiau nei keturiasdešimt metų sėkmingai ir sunkiai dirbdama, “Cinelli Piume e Piumini” rinkoje užima pirmaujančią poziciją savo sektoriuje.

Pagalvės misija. Plunksnos kultūra

Kultūra – sudėtingas žodis, nešantis su savimi daugybę prasminių konotacijų: nusistovėjusį metodą; per patirtį įgytą išmintį; smalsumą tam, kas nauja, ir viskam, kas gali papildyti senovinę išmintį know-how. Tai fundamentiniai pažadai, kurių Cinelli jaučiasi galinti laikytis kiekvieną dieną dėl savo pasirinktos gamybos politikos.

Skirtingai nei dauguma šios pramonės šakos įmonių, “Cinelli Piume e Piumini” savo įmonėje vykdo visą gamybos ciklą. Tai reiškia nuolatinę kokybės lygio stebėseną pirmojo asmens akivaizdoje; darbuotojų, apmokytų ir ypatingai gerbiamų ir saugomų bendrovėje, patirties didinimą; nuolatinį visų perdirbimo etapų tikrinimą, kuris valdomas vietoje, o ne perduodamas iš rankų į rankas, kaip dažnai nutinka.
Tik taip galima užtikrinti kiekvieno gaminio kokybę ir jo ilgaamžiškumą.

Aukšto meistriškumo ir pažangiausios pramonės derinys, kurio nuolat siekiama vykdant bendrovės politiką, užtikrina labai aukštą kokybės standartą, patrauklų užsienio rinkoms. Patikimumo, stiliaus ir vaizduotės požiūriu kuriama pridėtinė vertė leido “Cinelli Piume e Piumini” susikurti lyderio pozicijas Italijoje ir tarptautiniu mastu, eksportuojant savo gaminius ir pusgaminius į visą pasaulį.

Atsakomybė prieš aplinkos tvarumą ir gyvūnų gerovę

Kas yra geros pagalvės? Šiais laikais tai itin susiję su tvarumu ir atsakomybe. Cinelli Piume e Piumini itin kruopščiai atrenka ir kontroliuoja savo tiekėjus, perka plunksnas ir pūkus tik iš atrinktų Europos veisėjų, kurie nepraktikuoja pešiojimo operacijų, galinčių sukelti bereikalingas kančias gyvūnams. Žąsys, kurių plunksnos naudojamos įmonės gaminiuose, auginamos išskirtinai lauke, turi užtikrintą gyvenimo kokybę ir su jomis nėra netinkamai elgiamasi siekiant rinkti plunksnas.

Dėl savo nuolatinio ir dokumentais pagrįsto įsipareigojimo Cinelli gavo svarbius sertifikatus, kurie patvirtina žaliavos atsekamumą ir gyvūnų gerovės apsaugą. Dėl to kompanijos gaminiai yra išties kokybiškos pagalvės iš didžiosios raidės.

Be to, svarbu pabrėžti, kad visi „Cinelli Piume e Piumini“ gaminiai gaminami tik jos būstinėje Buggiano mieste, Toskanoje: ši politika tapo įmanoma dėl patirties, įgytos per daugiau nei keturiasdešimt veiklos metų, bet ir dėl sukoncentruotos valios pastangų: buvo siekiama, kad meistrystės vertė visada būtų pirmoje vietoje.

Sukurti jaukią ir įsimintiną namų ar viešbučių miegomojo erdvę padės “Cinelli Piume e Piumini” patalynė: Cinelli produkcija. Dekoratyvinės pagalvės, ergonominės pagalvės, vaikiškos pagalvės, pagalvės miegui, kuris užtikrina puikią savijautą ir gyvenimo kokybę

Daugiau apie “Cinelli Piume e Piumini”: www.cinellipuimini.it

Pūkinės pagalvės iš Italijos

Apie autorių: Ana

elito.lt įkūrėja. Patalynės ir aksesuarų parduotuvė "elitO” siūlo, kokybišką patalynės, pagalvių, antklodžių, pledų, veliūrinių chalatų, aukščiausios kokybės rankšluosčių, žvakių, žvakidžių, nuotraukų rėmelių, sieninių laikrodžių asortimentą. Nepakartojami akcentai jūsų miegamajam. elitO fizinės parduotuvės taip veikia: PC Mega, Islandijos pl. 32, Kaunas PC Molas, K. Baršausko g. 66A, Kaunas

Leave A Comment

Kiti straipsniai

Akcijos ir produktai su nuolaida

Kiti populiarūs produktai